تغییر رشته در سی سالگی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
سلام من خانمی سی ساله هستم لیسانس نرم افرار دارم به رشتم اصلا علاقه ای نداشتم و ندارم و قصد تحصیل دارم، چون از همون اواسط دانشجویی فهمیدم رشته من اینی نیست که انتخاب کردم همیشه افسوس و حسرت خوردم، چون درسمم خیلی خوب بود میخواستم راهنماییم کنید الان دارم کتابهای تجربی رو میخونم و اقلا روزی هفت هشت ساعت مطالعه دارم، میخواستم ببینم برم سراغ رشته دندانپزشکی یا یکی از رشته های پیراپزشکی رو بخونم که بازار کار داره، مثلا رادیولوژی چون اگر بخوام برا دندانپزشکی بخونم قطعا زمان بیشتری لازم دارم با توجه به سنم کدوم راه منظقی تره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
  • آیدا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام خانم آیدا
در رشته هایی که مد نظر شما هست، سن ملاک نیست و فقط علاقه و در وحله ی دوم تلاش و نگرش شما به آینده شغلی ملاک هستش.

شما کافیه تصمیم بگیرید که در رشته ای می خواهید قبول شوید، به آن خواهید رسید.
البته مسلما در فاصله تصمیم تا رسیدن تلاش منظم در جهت صحیح ملاک و معیار ماست و نمی توان بی برنامه پیش رفت و نتیجه گرفت.

پس کافیه که با برنامه ریزی درست، عملکرد صحیح، مطالعه و آموزش مناسب در مسیرتون حرکت کنین.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*