تغییر رشته حسابداری فنی به تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من لیسانس حسابداری دارم میخام تجربی بخونم باید دوباره دیپلم تجربی بگیرم؟
  • مریم 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مریم عزیز

اصولا شما میبایست مدرک لیسانستون رو ناپیوسته گرفته باشید، و این یعنی که مدرک کاردانی هم دارید و هدفتون از این سوال برای شرکت در کنکور تجربی هستش و نه داشتن دیپلم تجربی به تنهایی.

برای ثبت نام در کنکور تجربی شما میتونین به جای پیش دانشگاهی مدرک کاردانیتون رو ارایه کنید. بدین معنی که از نظر مدرک مساله ای نخواهید داشت، نیازی به گرفتن دیپلم تجربی هم نیست.
و اگر مدرک دیپلم ریاضی و یا انسانی دارید هم که در واقع پیش دانشگاهی نظری دارید و با همون مدرک میتونین ثبت نام کنکور تجربی رو انجام بدین و نیازی تغییر دیپلم نیست.

و فقط باید تمام تمرکز و تلاشتون رو برای مطالعه دروس کنکور تجربی بذارین که بتونین نتیجه ی صحیح از تلاشتون برای کنکور بگیرین.

پس اگر قصد نتیجه خوب گرفتن دارید، هرچه زودتر برای خوندن با برنامه ریزی و منابع مناسب شروع کنین و اگر نیاز به راهنمایی و برنامه ریزی و منابع آموزشی داشتین، حتما جهت بررسی با شماره مرکز 22691010-021 تماس بگیرید.

پیروز باشید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*