تغییر رشته از برق به پرستاری یا حسابداری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

2
0
سلام من دانشجوی برق هستم ۱ ترم هم خوندم ولی به رشته ام علاقه ای ندارم می خواستم بپرسم چجوری می تونم تغییر رشته بدم و پرستاری یا حسابداری بخونم
  • مهدی مختاری 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مهدی جان

در مورد تغییر به حسابداری شاید بتونین درون دانشگاهی ( اگر دانشگاه شما دانشکده ی مرتبط رو داشته باشه ) اقدام کنین و البته به دلیل نیاز به تغییر دانشکده بسیار سخت و کمی دور از ذهن خواهد بود ولی به هر حال میتونین از مسولین اموزش دانشگاه پیگیری نماید.

در مورد رشته پرستاری که میبایست الزاما کنکور مجدد بدین در گروه تجربی تا بتونین به پرستاری وارد بشین و در این حوزه تحصیل نمایید.
برای کنکور تجربی هم شما میبایست مدرک پیش دانشگاهی نظری ( هر رشته ای ) و یا مدرک کاردانی ( هر رشته ای ) رو داشته باشین و دروس این رشته رو بخونین و تبحر در تست زنی پیدا کنید.

البته ناگفته نماند در مورد حسابداری می تونین بدون کنکور و در دوره های کاردانی هم پذیرش بگیرین در صورت انصراف از دانشگاه.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*