تغییر رشته برای کنکور از هنرستان به تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من الان یازدهم هستم رشته الکترونیک در هنرستانم تابستونی که دهمم رو تموم کردم خواستار تغییر رشته به تجربی شدم اما موفق نشدم به دلیل کمبود زمان الان تصمیم گرفتم برای کنکور ؛کنکور تجربی بدم‌ میخواستم بدونم کسی که هنرستانی هست میتونه کنکور تجربی بده و اگر در کنکور قبول نشم میتونم با همون رشته خودم یعنی الکترونیک ادامه تحصیل بدم؟
  • رضا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام رضا جان

باتوجه به اینکه در نظام جدید آموزشی ( 6.3.3) تحصیل میکنین، شما نیازی به تغییر رشته تحصیلی ندارین و بدون در نظر گرفتن مدرک دیپلم میتونین در هر کدام از گروه های آزمایشی کنکور سراسری ثبت نام و شرکن کنین.

پس فقط میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

بله. اگر قبول نشین ، میتونین با رشته الکتونیک خودتون با آزمون و یا بر اساس شرط معدل، در دانشکده های مربوطه ادامه تحصیل بدین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*