تغییر رشته با کارنامه سبز

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
با سلام و خسته نباشید.من امسال کنکور ریاضی دادم ورتبه منطقه دوی من شد 9700 هدفم معماری بود که قبول نشدم و با توجه به انتخاب رشته اشتباه اولویت سوم یعنی روانشناسی قبول شدم. کارنامه سبز که منتشر شد متوجه شدم که رشته عمران که دقیقا اولویت بعدی و چهارم من بود رو میوردم.من با دانشگاه صحبت کردم و به من گفتن این کارنامه عتبار نداره و باید منتظر کارنامه محرمانه که اوایل اذر میاد باشم.(دانشگاه مبدا و مقصد من یکی است.)من در سنجش درخواست بررسی اشتباه و انتقال به اولویت بعدی دادم حالا چند سوال از شما داشتم خواهش میکنم راهنمایی کنید. 1-ایا امکان دارد سنجش با تغییر رشته موافقت نکند؟ 2-اگر سنجش موافقت نکرد میتوانم از ترم دوم از طریق خود دانشگاه تغییر رشته بدم؟ اصلا امکان تغییر رشته از روانشناسی به عمران هست؟البته باید بگم هم عمران هم روانشناسی شبانه هستند. 3-کارنامه محرمانه ای که برای دانشگاه میاد چه جوریه؟ممکنه با اون کارنامه من عمران قبول نشده باشم؟با توجه به کارنامه سبز توی رشته عمران،رتبه من 69 و رتبه اخرین قبولی 75 میباشد اما توی ستون نتیجه خالی هست.اما میدانم که عمران قبول شده ام.خواهشرمیکنم کمکم کنین.و به هر سه سوال پاسخ دهید خواهش میکنم. ممنون از شما
  • شیما سالاری 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
-1
0

سلام شیمای عزیز

1. اصولا سنجش موافقت میکنه مگر در موارد خیلی خاص که ظرفیت دانشگاه پر شده باشه و …

2.بله . از طریق خود دانشگاه هم میشه اقدام کر د از ترم دوم به بعد ولی چون از دانشکده ی انسانی به دانشکده فنی می خواین برین، کمی سخت خواهد بود، اگر درون دانشگکده ای بود شاید خیلی راحت انجام میشد.

3.خیر . همون کارنامه ی سبز هست که حاوی تراز و وضعیت علمی شما هست. و اصولا در اوون هم شما قبولی عمران رو دارید.(البته قبولی که نه، انطباق نمره با ظرفیت و پذیرش و … )

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*