تغییر رشته انسانی سال دهم به یازدهم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام خسته نباشید من کلاس دهمی هستم امسال چون نمره درس ریاضی و علومم کم بود نتونستم تجربی بردارم واسه امتحانات شهریور هم نرسیدم و مجبور شدم انسانی بردارم خواستم بدونم میتونم سال آینده تغییر رشته بدم یا نه؟؟؟؟ و اگه میتونم چطوری باید اینکار و انجام بدم ؟؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید.
  • Fatemeh 3 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فاطمه جان

بله . میتونین

معدل دهمتون رو بالا نگه دارین . در کنار مسیر دروس انسانی، ‌درس های تخصصی تجربی سال دهم رو بخونین. و تابستان ( شهریور ماه سال بعد ) همراه با تجدیدی ها میتونین دروس تخصصی رو پاس کنین و با انجام کارهای اداری و کسب تاییدات از آموزش و پرورش سال آینده رو وارد رشته تجربی بشین.

دوست داشتین میتونین برای موفقیت در همزمان خواندن دروس انسانی و تجربی و سپس آمادگی برای کنکور که مستلزم داشتن برنامه ریزی اختصاصی، مشاوره حرفه ای و منابع آموزشی تجربی هست هم با ما در ارتباط باشین، برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنین

https://dr-pedram.com/?p=5575

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*