تغییر رشته از کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام آقای دکتر من کاردانی ناپیوسته روابط عمومی خوندم به علت اینکه بازار کار مشخصی نداره میخوام تغییر رشته بدم و برای کارشناسی ناپیوسته حسابداری ثبت نام کنم من به رشته خودمم علاقه دارم ولی مطمئن نیستم که کار درستی میکنم یا نه ،آیا برای دوسال مقطع کارشناسی پیوسته حسابداری بخونم می تونه برام کاربردی داشته باشه؟ و آیا در یک رشته مرتبط مثل مدیریت بازرگانی ثبت نام کنم نمی تونه نسبط به انتخاب های دیگر وجه ی بهتری داشته باشه تا یک رشته غیر مرتبط برم ؟من ۲۸ سال سن دارم و دغدغه ی کار دارم و از یک لحاظ فکر میکنم ۲ سال حسابداری می تونه برام کارآمد باشه.
  • ستار 3 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام ستار جان

اینکه کاربرد داشته باشه، مسلما کمتر از بقیه هست و از طرفی در یادگیری مطالب دچار چالش و مشکل خواهید بود.

در واقع اگر بخواهیم انتخاب رشته و یا تغییر رشته صحیح داشته باشین، میبایست ابعاد مختلف زندگی و کار و توانایی و علایق و شخصیت و… بررسی بشه و در کنارش تیپ شخصیتیتون و رشته های مناسب تیپ شما مشخص بشه…

بخشیش هم به اهداف و برنامه ها و دلایل شما برای ادامه تحصیل برمیگرده…
و
مسلما بازار کار در کنار اینها از پارامتر های مهم ارزیابی و انتخاب…

پس بنده در یک، بلکه در چند جمله نمیتونم راهنمایی خاصی داشته باشم
و نظر دادن بنده مستلزم داشتن جلسه ی مشاوره ای ( حضوری . تلفنی . آنلاین تصویری ) هستش دوست عزیز

دوست داشتین برای انتخاب صحیح میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*