تغییر رشته از نرم افزار برای داروسازی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام و خسته نباشید.من مدرک کارشناسی نرم افزار دارم و تصمیم دارم در کنکور رشته تجربی شرکت کنم برای شاخه داروسازی. با توجه به اینکه 30 سالمه و بازار کار هم خیلی برام مهمه میخواستم ببینم این رشته برای ادامه تحصیل خوبه.
  • محبوبه انصاری 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام خانم محبوبه
متشکرم

از این نظر که رشته داروسازی در نگاه کلی رشته خوب و دارای بازار کاری هست، که جواب مثبت هستش.

ولی اگر بخواهین انتخاب رشته و یا تغییر رشته صحیح داشته باشین، میبایست ابعاد مختلف زندگی، کار، توانایی، علایق، شخصیت و… شما بررسی بشه و در کنارش تیپ شخصیتیتون و رشته های مناسب تیپ شما مشخص بشه…
تا با نگاه به اهداف، برنامه ها و دلایل شما برای ادامه تحصیل و شغل و انطباق کلیه ی این موارد بتونیم انتخاب مسیر صحیحی داشته باشیم.

پس بنده نه در یک، بلکه در چند جمله هم نمیتونم راهنمایی خاصی داشته باشم و نظر دادن بنده مستلزم داشتن جلسه ی مشاوره ای هستش.

دوست داشتین می تونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*