تغییر رشته از فنی کامپیوتر به تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من سال دوم هنرستان هستم تو رشته کامپیوتر درس خوندم حالا میخوام بدونم سال دیگه چطور میتونم کنکور تجربی بدم
  • سبحان 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سبحان عزیز

اصولا شما میبایست نظام جدید باشی و احتمالا سال دهم ویا یازدهم

در نظام جدید 6-3-3 برای شرکت در آزمون (کنکور) تجربی شما نیاز به تغییر رشته ندارین و در واقع با مدرک نظام جدید کامپیوتر به راحتی و بدون منع قانونی میتونین کنکور تجربی رو شرکت کنین.

در صورتی که قصد تغییر رشته دارین، باید هم اکنون به آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنین و مراحل و روند تغییر رشته که شامل کارهای اداری و پس کردن دروس تخصصی رشته تجربی هست رو انجام بدین…

که البته در صورتی که هدفتون کنکور هست، میتونین بدون اوون دردسر ( الان زمان کمی برای گذراندن امتحانات تغییر رشته دارین ) برای کنکور تجربی تلاش کنین.

مطمئنا این رو میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی و تکنینکی کنکور بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*