تغییر رشته از فنی حرفه ای به علوم دامی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام ببخشید من کاردانی صنایع شیمیایی دارم میخوام عوض کنم به نظرتون می ارزه ۴ ساله علوم دامی یا مواد و متالورژی بخونم البته شیمی محض تطبیق ممکنه بخوره البته چون رشته خودم و مشهد نداره به نظر شما چیکار کنم مهندسی نفت هم کمی تطبیق میخوره فک کنم حالا از لحاظ بازار کار کدوم بهتر هست علوم دامی میرزه ۴ سال اضافه بخونم ممنون میشم جواب بدید
  • نیکیتا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام نیکیتا جان

در مورد انتخاب و یا تغییر رشته در هر صورت و زمانی برای هر فردی، اگر بخواهیم انتخاب رشته و یا تغییر رشته صحیح داشته باشیم، میبایست ابعاد مختلف زندگی و کار و توانایی و علایق و شخصیت و… بررسی بشه و در کنارش تیپ شخصیتی و رشته های مناسب تیپ شخصیت مشخص بشه…

بخشی از فرآیند انتخاب رشته مناسب هم همونطور که شما در بخش از نوشته تون اشاره کردین به اهداف فردی، برنامه های زندگی و دلایل فرد برای ادامه تحصیل برمیگرده که مثلا شما گفتیدمی ارزه 4 سال اضافه بخونم که برمیگرده به فرآیند مهمی مثل بازار کار در ایران و یا خارج از ایران و نیازمندی جامعه به مشاغلی که مورد علاقه ی شما هستند و اینها هم از نکات حائز اهمیت هست.

پس بنده نه در یک، بلکه در چند جمله هم نمیتونم راهنمایی خاصی داشته باشم و نظر دادن بنده مستلزم داشتن جلسه ی مشاوره ای هستش تا بتونیم بررسی کامل و صحیح انجام بدیم.

دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات جلسات مشاوره ای برای نتیجه گیری صحیح و حرفه ای بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*