تغییر رشته از حسابداری به حقوق

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام دکتر وقتتون بخیر من مدرک دیپلم حسابداری بازرگانی و مدرک کاردانی حسابداری پیوسته دارم تازه متوجه شدم که هیچ علاقه ای به رشته حسابداری ندارم و قصد دارم وکالت بخونم و وکیل بشم چون واقعا علاقه دارم و مطمئنم که موفق میشم لطفاً راهنمایی بفرمایید که من باید چیکار کنم که بتونم وارد رشته حقوق بشم بعدشم برا وکالت بخونم
  • سجاد جمالی 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سجاد عزیز

برای ورود به حوزه حقوق و وکالت میبایست در دانشگاه رشته حقوق رو بخونین .
و اگر بخواهید در این رشته به خوبی وارد دانشگاه بشین میبایست کنکور شرکت کنین.

شما در صورت داشتن مدرک کاردانی ، که شما دارین
و یا داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظری در هر رشته ای
می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری که علاقمند باشین از جمله انسانی رو آزمون بدین.

پس تنها میبایست بهمن ماه برای کنکور انسانیثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

البته مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*