تغییر رشته از تجربی به فنی حرفه ای سال دهم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام، وقتتون بخیر انشالله که سلامت باشید. من سال نهم برای انتخاب رشته تمام رشته ها رو اورده بودم بجز ریاضی و تجربی چون نمره ریاضی من یک نمره از حد نساب کمتر بود و نتونستم انتخاب کنم و مجبور شدم دوباره امتحان بدم و خدارو شکر قبول شدم. الان پشیمونم که اومدم تجربی چون خواسته خودم نبود و میخوام تغییر رشته بدم به شاخه‌ی فنی حرفه ای رشته مکانیک خودرو. باید چکار کنم؟درسامو پاس که بکنم چه درسای دیگه باید امتحان بدم؟؟؟
  • آرش بدری 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام آرش جان

در واقع به نظرم این تغییر کار اشتباهی هست.

ولی برای تغییر رشته میبایست به آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنین تا فرم های لازم رو دریافت کنین و بهتون راهنمایی کنن برای ادامه ی مسیر.

در واقع اگر بخواهیم انتخاب رشته و یا تغییر رشته صحیح داشته باشین، میبایست ابعاد مختلف زندگی و کار و توانایی و علایق و شخصیت و… بررسی بشه و در کنارش تیپ شخصیتیتون و رشته های مناسب تیپ شما مشخص بشه…

بخشیش هم به اهداف و برنامه ها و دلایل شما برای ادامه تحصیل برمیگرده…
و
مسلما بازار کار در کنار اینها از پارامتر های مهم ارزیابی و انتخاب…

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر تحصیلی و تصمصم گیری صحیح در مورد تغییر رشته میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*