تغییر رشته از ادبیات به تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با درود فراوان خدمت دکتر بنده در حال حاضر دانش آموز رشته دهم ادبیات هستم اما متاسفانه با توجه به علاقه فراوان و شدید به رشته تجربی متقاضی تغییر رشته از انسانی به تجربی هستم آیا امکانش هست؟ اگر امکان دارد خلاصه‌ای از شرایط و ضوابط تغییر رشته از انسانی به تجربی را برایم توضیح دهید با تشکر فراوان و خسته نباشید خدمت دکتر عزیز.
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام دوست عزیز
بله . امکانش هست

اصولا هر سال تابستان همراه با امتحانات شهریور ماه میتونین برای پاس کردن دروس تخصصی رشته مقصد اقدام کنین و در صورت کسب نمره قبولی ، سال بعد در رشته جدید ادامه تحصیل بدین.
البته امسال با توجه به شرایط حاکم در کشور که وضعیت مدارس و برگزاری امتحانات نابهنجار هست و سرنوشت نامشخصی دارد باید دید چه پیش می آید از نظر زمانبندی
ولی
به هر حال شما درس های تخصصی رو باید شروع کنین و بخونین که هر زمان اعلام شد برای امتحانات آماده باشین.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*