تغییر رشته ارشد از لیسانس منابع طبیعی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
با سلام بنده لیسانس منابع طبیعی گرایش جنگلداری دارم . اگر بخواهم در ارشد رشته ای غیر از جنگلداری ثبت نام کنم چه رشته هایی مجازم؟
  • فاطمه 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فاطمه ی عزیز

در مورد تغییر رشته در مقطع ارشد اصولا دست شما خیلی باز هست و خیلی از رشته ها از علوم تربیتی و اقتصادی تا حسابداری و روانشناسی و قرآن و حدیث میتونین وارد بشین و ادامه تحصیل بدین.
و البته رشته هایی هم مانند رشته های پیراپزشکی و ژنتیک و سلولی ملکولی و… هستند که الزاما میبایست پیش نیاز، مقطع کارشناسی رو در رشته ی مرتبط گذرونده باشین.

مهم اینه که بررسی کنین رشته هایی که علاقه دارین، با شخصیت و تواناییتون هماهنگ هستش، بازار کار برای شما داره و یا در واقع در وحله ی اول هدفتون رو از ادامه تحصیل در مقط ارشد مشخص کنین و بعد برای انتخاب گزینه اقدام کنین…

کارشناسی ارشد علی رغم یک ژست اجتماعی و گرید تحصیلی در جامعه ی ما، در واقع دوره ای برای آمادگی تحصیل در مقطع دکتری هستش پس باید ارزیابی صحیح و درستی از ورود به این مرحله داشته باشین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*