تغییر رشته،آزمون و برنامه ریزی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام وقتتون بخیر من دبیرستان اموراداری کارودانش بودم بعدبرای کاردانی وکارشناسی بانکی خوندم.الان میخوام برای پرستاری کنکور بدم آیا باید از دبیرستان تعییر رشته بدم؟یعنی برم از دبیرستان شروع کنم به خوندن یا میتونم مستقیم برای کاردانی یاکارشناسی کنکورپرستاری شرکت کنم؟واینم خدمتتون عرض بکنم که من پیش دانشگاهی نخوندم.دوستمم همین شرایط رو داره ولی دبیرستان فنی حرفه ای بود ایشون چطور؟ پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون
  • فریبا 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فریبا جان

بله . میبایست دیپلم تجربی بگیرین که بتونین کنکور تجربی رو شرکت کنین ( البته اگر نظام جدید باشین، نیازی نیست )

یعنی برین دروس تخصصی تجربی رو در مدارس بزرگسالان پاس کنین و مدرک جدید دیپلم تجربی رو بگیرین.

دوستتون هم به همینصورت باید عمل کنن ولی ایشون هم اگر نظام جدید هستن، نیازی به این مراحل نیست.

بعد هم میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*