تغییر رشته

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
1
0
با سلام من دانشجوی کاردانی رشته پالایش گاز دانشگاه بوشهر هستم با معدل ۲۰ دارای مقاله و ثبت اختراع هستم امسال قصد تغییر رشته و شرکت در کنکور تجربی برای پزشکی هستم میخواستم راهنمایی کنید که ایا تغییر رشته از پالایش گاز به پزشکی مفید هست یا نه؟ و من تصمیم دارم کنکور ۹۸ یا ۹۹ شرکت کنم این زمان یک الی ۲ ساله برای قبولی توی پزشکی مناسب هست یا نه البته با توجه به اینکه روزانه حدود ۱۰ تا ۱۲ ساعت مطالعه میکنم ممنون میشم پاسخ بدید
  • مهدیار 7 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 7 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام؛

دوست عزیز تغییر در رشته و شرکت در کنکور برای قبولی در رشته پزشکی شرایط خاص خود را دارد . اگر میخواهید در رشته پزشکی قبول شوید باید ابتدا خصوصیات مطالعاتی خود را شناسایی کرده و سپس طبق این اطلاعات (نقاط ضعف و قوت تان) از یک برنامه منظم و هدفمند استفاده کنید ( همین طور در کنار یک برنامه منظم حتما باید اصول مهم دیگر همچون روش مطالعه و تست زنی و خلاصه نویسی و… هر درس را رعایت کنید ) / همراهی یک مشاور در این مسیر میتواند به شما در راه رسیدن به هدفتان کمک زیادی بکند./ در مورد ساعت مطالعه هم باید بگم ساعت مطالعه هر درس برای هر فرد متغییر و خاص اوست و نمیتوان بطور کلی نظر داد اما خب 10 ساعت زمان مناسبی برای قبولی در هر رشته ای است ( البته به شرط اصول مطالعاتی و همینطور داشتن برنامه هدفمند و متناسب).

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*