تغییر دیپلم فنی کامپیوتر به تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام استاد وقت شما بخیر ‍‍‍‍‍ یه سوال مهم از شما داشتم که خیلی برام مهمه در مورد تغییر رشته من دیپلم کامپیوتر دارم و میخواستم تغییر رشته بدم و رشته تجربی رو بخونم وسوالم اینه که آیا میشه من که دیپلم فنی دارم میتونم پیش دانشگاهی تجربی و بخونم و کنکور تجربی سال 98 شرکت کنم یاخیر ؟ یه نکته مهم که من همین چند روز جواب کنکور فنی اومد و رشته کامپیوتر دانشگاه فنی و حرفه ای – روزانه قبول شدم که علاقه نداشتم نرفتم سال بعد کنکور تجربی شرکت کنم و قبول بشم مشکلی پیش میاد یا نه ؟
  • فرهمند محمدی 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فرهمند جان
ممنون و وقت شما خوب و خوش
بله دوست عزیزم . شما می تونین با مکراجعه به آموزش و پرورش و سپس مراجعه به مدریه ای که بهتون معرفی میکنن ، واحدهای مربوطه رو بگیرین و پاس کنین و دیپلم تجربی بگیرین در مدت این یک سال و سال 09 هم کنکور تجربی شرکت کنین و ..

در مورد قبولی روزانه فنی کارداتی حتما از سازمان سنجش کسب اطلاع کنین . تا به حال این قانون چندین بار عوض شده و آخرین اطلاع از قوانین مربوط به این حوزه رو از روابط عمومی سازمان سنجش دریافت کنین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*