تغییر دیپلم فنی حرفه ایی به روانشناسی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
من سال آخر رشته فنی حرفه ایی هستمو میخام برای دانشگاه تغییر رشته بدم و رشته روانشناسی، مشاوره بخونم ولی نمیدونم چطور و از کجا شروع کنم چون متوسطه دومم رو مدرسه هنرستان بودم و کتاب های انسانی رو نداشتم و باید از سفر شروع کنم نمیدونم چطور تݝییر رشته بدم برای دانشگاه و چطور خودم رو از صفر برای کنکور اماده اکنم اگ امکانش هست راهنمایی کنید ممنون میشم اقای دکتر
  • مبینا پنجه 3 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مبینا جان

از نظر مدرک که میدونین مشکلی ندارین و می تونین کنکور انسانی بدین.

ولی
از نظر دروس،‌ بدیهیه که باید کتاب ها دبیرستان رشته انسانی و کتاب های کمک آموزشی و تستی اونها رو تهیه کنین و با یک برنامه ریزی منسجم و همه جانبه نگر برای خودتون به مطالعه و تست زنی بپردازید.
ممکنه به منابع آموزشی دیگه ای هم نیاز پیدا کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور و تحصیل در رشته و دانشگاه های خوب همچون روانشناسی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای دریافت تمام این موارد می تونین با ما در ارتباط باشین، برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنین

https://dr-pedram.com/?p=5575

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*