تغییر رشته به پرستاری با کاردانی رشته تربیت بدنی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام. من رشته تربیت بدنی خوندم هنرستان و مدرک فنی هنرستان رو گرفتم. بعد کاردانی رشته تربیت بدنی رو‌ گرفتم الانم می خواهم برای ادامه تحصیل برم پرستاری آزاد. باید کنکور بدم حتی برای آزاد؟ اگه باید کنکور بدم چه درس های باید بخونم؟
  • مینا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

سلام مینا جان
بله. رشته پرستاری از جمله رشته هایی است که به دلیل متقاضی بالایی که دارد، پذیرش دانشگاه آن( در همه ی دانشگاه ها) فقط با کنکور می باشد.

شما با همین مدرک کاردانی تربیت بدنی می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری که علاقمند باشین از جمله تجربی با هدف پرستاری رو آزمون بدین.

از حیث اقدامات قانونی، تنها میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

در مورد دروس هم میبایست دروس مقطع دبیرستان رشته تجربی شامل 4درس عمومی ( ادبیات، دینی، عربی، زبان ) و 4 درس اختصاصی ( زیست شناسی، شیمی، ریاضی، فیزیک ) رو برای دوم، سوم و چهارم دبیرستان، بخونین تا بتونین برای کنکور آماده بشین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*