تغییر رشته فنی به تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من سال آخردبیرستانم و چند واحدشو پاس نکردم و مدرکمو نگرفتم و الان چندسال میگذره اما میخوام ادامه تحصیل بدم اما رشتمو عوض کنم و از نقشه کشی معماری به تجربی برم میخوام بدونم امکانش هست و چه شرایطی داره؟؟
  • حانیه 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام حانیه جان

در وحله اول
به آموزش و پرورش منطقه مراجعه و اقدام کنین برای اخذ واحد های پاس نشده و بررسی پرونده و اقدام برای پاس کردن واحد های رشته تجربی و در نهایت اخذ مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم و یا دیپلم 12ساله تجربی نظام جدید .
مطلع باشین که واحدهای درسی مربوطه رو به صورت غیرحضوری میگذرونین یعنی فقط برای امتحانات سر جلسه میرین و این دوره رو در مدارس بزرگسالان بگذرونین.

و در وحله ی دوم اگر هدف کنکور داشته باشین میبایست با مطالعه موازی درس ها به صورت تستی ( تکنیکی در کنار تشریحی ) و تمرین تست زنی با منابع آموزشی و تست زنی مناسب خودتون رو هم برای کنکور آماده میکنین.

در کنار این مسیر میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*