تغییررشته دیپلم فنی معماری به تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام. من دیپلم معماری دارم. دانشگاه غیرانتفاعی مشغول به تحصیل شدم اما به خاطر برخی اتفاق ها، از دانشگاه انصراف دادم. و بعد از چند ماه دوباره برای ادامه تحصیل به دانشگاه آزاد فنی رفتم و اونجا دوباره درس خوندم. شانس با ما یار نبود و من نصفه درسم رو رها کردم. الان تقریبا 1سال میگذره.من میخوام کنکور تجربی بدم. چیکار باید بکنم؟؟مدرک پیش دانشگاهی باید بگیرم؟ یا چه کاری پیشنهاد میکنین؟؟ لطفا راهنماییم کنین
  • سیما 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سیما جان
شما در صورت داشتن مدرک کاردانی
و یا داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظری در هر رشته ای
می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری که علاقمند باشین از جمله تجربی رو آزمون بدین.

با وضعیت شما پیشنهاد میشه ، اقدام کنین برای معادل سازی دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی تجربی رو بگیرین و بعد از اون تنها میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*