تغییررشته دیپلم فنی صنایع چوب به تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

1
0
سلام من دیپلم فنی صنایع چوب دارم چطوری تغییر رشته بدم آیا باید سه سال تجربی رو بخونم؟
  • علی قرنی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام علی جان

برای تغییر رشته شما می بایست دروس تخصصی سه سال دبیرستان رو بخونین که با مراجعه به واحد متوسطه و یا امتحانات آموزش و پرورش منطقه و درخواست، لیست دروس و محل های برگزاری امتحانات رو می تونین بگیرین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی و همچنین پشت سر گذاشتن امتحانات دروس تخصصی الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر تحصیلتون میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*