تغییررشته ازکامپیوتربه انسانی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام خسته نباشید من19سالمه و تازه دیپلمه کامپیوتر گرفتم چن تاسواال داشتم اول اینکه میتونم درکنکورانسانی شرکت کنم برای قبولی دردانشگاه فرهنگیان؟ اگه امتحان نهاییایه انسانی رو بدم خوبه یا فرقی نمیکنه؟؟؟شرایطه قبولی در دانشگاه فرهنگیانو از نظر رتبه کنکور اگه میشه بگین رتبه کنکور اولویته یا خیر؟ خیلی ممنونم ببخشید که اینهمه سوال پرسیدم? انی شرکت کنم
  • مهدیه 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مهدیه جان

بله میتونین و در واقع نیازی به تغییر رشته نیست !

یعنی اگر نظام جدید ( نظام6.3.3) هستن صرفا باید برای کنکور اقدام کنن و نیاز به تغییر دیپلم یا کار خاصی نیست و این مطلب رو میتونین در صفحه 4 دفترچه ثبت نام کنکور 98 هم مطالعه و بررسی کنین.

امتحان نهایی انسانی رو بدین و بتونین مدرک دیپلم انسانی هم بگیرین میتونه بهتر باشه و بر نتیجه کنکورتون هم تاثیر بذاره ولی به اونصورت فعلا این کار ارزش نداره و صرفا برای کنکور خودتون رو آماده کنین هم میتونین نتایج خوبی بگیرین .

دانشگاه فرهنگیان نیمه متمرکز هست و چند برابر ظرفیتش پذیرش اولیه میکنه و پس از مصاحبه خیلی هم رد و یا قبول میشن، پس با رتبه های مختلف و متفاوت ممکنه شما دعوت به مصاحبه و قبول هم بشین.

البته مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور و قبولی رشته های خوب که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیشون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت ایشون در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*