تغییرات کتب درسی۹۸-۹۹

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام.من کنکور ۹۸ رو دادم و بدلیل رتبه بد داوطلب کنکور۹۹ هستم.نظام جدیدم ولی کتابا تغییر کرده،باید چیکارکنم؟خیلی هزینه کردم برای اون کتاب تستا.یعنی دیگه بدرد نمیخوره؟
  • راحله 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام راحله جان

خوب میتونین کنکور 99 رو با همون نظام قدیم پاسخگو باشین، چرا تغییر بدین، کنکور 99 با سوالات نظام قدیم هم برگزار میشه.

و حال توضیحات تکمیلی:

در وحله اول در پرانتز بدونید که:
حق انتخاب برای نظام قدیمی ها در کنکور 99 بین سوالات نظام جدید و قدیم به صورت یک خبر و مصاحبه از آقای خدایی رئیس سازمان سنجش منتشر و نقل شده که گفتند: قراره حق انتخاب داده بشه و هنوز به صورت مصوبه رسمی و قابل استناد این مطلب منتشر نشده، اگر دقت کنین در سایت ما هم خبر به صورت پیوست خبر قبلی و در ادامه ی هم منتشر شده تا از اشتباه جلوگیری کنه.

لینک خبر: https://dr-pedram.com/?p=9459

حال پاسخ مستقیم به سوال شما:

گفته های دبیران حاکی از آن است که در دروس مختلفی مثل ریاضی و زیست و شیمی نظام جدید رویکرد آسونتری داره و حذفیاتی داشته و بدیهیات بررسی کتاب ها هم همین امر رو تایید میکنه

اگر فرض کنیم حق انتخاب برای شما وجود داره و مصوب شده؛
اگر شما تسلط نسبتا خوبی نسبت به کتاب های قدیمی خودتون دارین، و رشته تون تجربی هم بوده، کار درست مطالعه کتاب های نظام قدیم هستش وقتی این شرایط فراهم شده که مجدد کنکورش باشه و به احتمال قوی اگر با هم کار کنیم و از شما شناخت بیشتری پیدا کنم پیشنهادم به شما همون نظام قدیم هستش
البته با تغییر روش و بهینه سازی شیوه مطالعه و عملکرد
ولی
اگر تسلطتون به کتاب های خودتون کم هست ( که اینجوری نیست ) و میخواهین از اول شروع کنین، میتونه بهتر باشه با کتابهای نظام جدید شروع کنین که اگر به هر دلیلی برای کنکور1400 موندین بتونین از همون منابع نظام جدید استفاده مجدد کنین.

مطمئنا بهتر از من میدونین برای موفقیت در کنکور و رسیدن به رشته های خاص که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*