تغیر رشته از اتاق عمل به پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام ببخشید مزاحم شدم…یه سوال داشتم….اگه کسی کارشناسی ارشد اتاق عمل را گذرونده باشه، آیا میتونه به رشته پرستاری تغییرش بده؟؟آیا امکان پذیر هست؟؟
  • مهدی 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مهدی جان

نمیدونم منظورتون از تغییر چی هست

کارشناسی ارشد رو گذروندن، خوب حالا چی رو تغییر بدن ؟!

اگر اتاق عمل خونده باشین میدونین که این دو رشته از هم مجزا هستن و رشته پرستاری مفاهیم درسی مجزایی داره و البته خوندن ارشد پرستاری ضمن اینکه کمی سخت هست، خیلی بهره ای برای کسی که اتاق عمل خونده نداره و کار بیهوده ای هست.

در واقع اگر بخواهیم انتخاب رشته و یا تغییر رشته صحیح داشته باشین، میبایست ابعاد مختلف زندگی و کار و توانایی و علایق و شخصیت و… بررسی بشه و در کنارش تیپ شخصیتیتون و رشته های مناسب تیپ شما مشخص بشه…

بخشیش هم به اهداف و برنامه ها و دلایل شما برای ادامه تحصیل برمیگرده…
و مسلما بازار کار در کنار اینها از پارامتر های مهم ارزیابی و انتخاب…

پس بنده در یک، بلکه در چند جمله نمیتونم راهنمایی خاصی داشته باشم و نظر دادن بنده مستلزم داشتن جلسه ی مشاوره ای ( حضوری . تلفنی . آنلاین تصویری ) هستش دوست عزیز

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*