مراحل تطبیق یا معادل سازی کاردانی با پیش دانشگاهی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
باسلام واحترام مراحل تطبیق یا معادل سازی کاردانی پوشاک با پیش دانشگاهی تجربی چگونه است؟ از کجا شروع کنم؟ وبه کجا (اداره اموزش وپرورش) مراجعه کنم؟ باتشکر از مرکز مشاوره تان که باعث رفع ابهاماتم شده
  • سمیه 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سمیه جان

در واقع هیچ مرحله یا کاری نباید انجام بدین !

مسلما شما میخواین کنکور تجربی بدین و یا در یکی از رشته های زیرگروه تجربی در دانشگاه تحصیل کنین.

تنها میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین ( به جای مدرک پیش دانشگاهی، مدرک کاردانی رو ارائه میکنین) و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*