تطبیق از میکروبیولوژی به پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
سلام ایا امکان تطبیق از پرستاری به میکروبیولوژی هست ؟و اگر هست چگونه اینکار انجام میشود و اگر مثلا در دانشگاه پیام نور کسی این رشته را بخواند توانایی تطبیق رو دارد؟و اگر داشت یعنی میره یه دانشگاه دیگه ؟حقیقتش من شنیدم اکه امکانش هست ولی باید معدل بالا داشته باشیم و برای ارشد میشه تطبیق داد ولی منظور از برای ارشد میشه تطبیق داد رو نفهمیدم یعنی کنکور ارشد میدم بعد تطبیق میکنم یا نه اصلا ازمون جدایی داره طوریه قضیش؟ لطفااااا به تمام سوالاتم دونه دونه جواب بدید چون ذهنم درگیره متشکرم
  • داوود 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

سلام دوست عزیزم

اول اینکه تیتر با متن شما یکی نیست و ابهام ایجاد میکند ولی بنده بر اساس تیتر که محتمل تر هست پاسخ میدم یعنی تطبیق از میکروبیولوژی به پرستاری

خیر. هیچ نوع تطبیقی وجود نداره.

در مقطع ارشد هم پرستاری ویژه داوطلبانیست که پرستاری و یا رشته های عملیاتی بیمارستانی همگن رو خوندن و تز رشته میکروبیولوژی هیچ ورودی ندارد.

در کل این رو بدونین که ما دو دسته رشته داریم در حوزه های درمانی،
یک: رشته های عملیاتی، همچون پزشکی و پیراپزشکی ها
دو: رشته های تحقیقاتی همچون ژنتیک، میکروبیولوژی و…
و از رشته های تحقیقاتی هیچ ورودی به دسته اول نیست چون آموزه های لازم جهت کار عملیاتی در حوزه ی درمان به اونها داده نشده.

پس سوال های بعدیتون هم جوابی ندارند…

برای پرستاری باید از ابتدا و در مقطع کارشناسی کنکور تجربی بدین که بتونین تحصیل کنین و دانشگاه هایی مثل پیام نور هم که زیر نظر وزارت بهداشت و علوم پزشکی نیست این رشته رو ندارن.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*