تصحیح پاسخنامه تشریحی در زمان مطالعه

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
عرض سلام و ادب ، ببخشید من از یک طرف شنیده بودم یکی از عوامل کندخوانی مطاله پاسخ تشریحی تمام تست هایی هست که از روی کتب کمک آموزشی کار می کنیم و از طرف دیگه در مقدمه این کتاب ها نوشته که پاسخنامه ها بسیار کامد اند و کامل مطالعه کنید ، در این صورت شاید جل و تصحیح 30 تست به بیش از 2 ساعت زمان نیاز پیدا کنه … باید چیکار کنیم؟
  • مهدی 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
2
1

سلام مهدی جان

در هر دوره مطالعه روش برخورد با پاسخنامه ها متفاوت هست، مثلا در دوران جمعبندی یکی از منابع مهم مطالعاتی ما که با سیستم مطالعه تست محور پیش میره ، استفاده از پاسخنامه ها هستش،

ولی در دوران مطالعات اولیه بر اساس گیرایی و سختی سوالات و مبحث و توان شما در آن مبحث کاملا متفاوت میشه رفتار مطالعاتی…. و این مساله رو میبایست با مشاورتون یا فرد مورد قبولتون چک کنین، که در هر مورد چگونه رفتار کنین، اگر شما از برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی استفاده نمی کنین، مستلزم این هست به شناخت کافی از خودتون رسیده باشین و بنا به تشخیص خودتون تفکیک کنین و قسمت هایی رو به پاسخ های تشریحی مراجعه کنین و بخشهایی رو خیر.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*