رشته معماری از کاردانش به معلمی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

1
0
سلام اقای دکتر ببخشید من رشته معماری از کاردانش هستم میتونم از این طریق معلم بشم در درس های مختلف یا که باید کنکور کتابایه انسانی رو بدم؟؟؟
  • negar 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
-1
0

سلام نگار عزیز

برای اینکه بتونین معلم بشین، باید دانشگاه فرهنگیان درس بخونین که اون هم نیازمند شرکت در کنکور سراسری هستش در یکی از گروه های اصلی تجربی ، ریاضی و یا انسانی.
برای کنکور هم یا باید مدرک پیش دانشگاهی نظری داشته باشید و یا مدرک کاردانی هر رشته ای رو …
و البته دو شرط مهم دیگه ش سن زیر 22 سال و معدل کل دیپلم بالای 15 هستش که باید این شرایط رو هم داشته باشین.
باید سعی کنین خودتون رو منطبق کنین و اگر این شرایط رو داشته باشین میتونین اقدام کنین و با مطالعه و تست زنی صحیح در کنکور هم موفق بشین.
مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691669-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*