تحصیل پزشکی و تخصص مغزواعصاب

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
من ازخوزستان ازیک شهرستان نزدیکه اهواز هستم. رشته خیاطی رو خوندم، اما من می خوام متخصص مغزواعصاب بشم نخندین چون من می خواستم دانشگاه فنی وحرفه ای ثبت نام کنم یک ترم هم رفتم اما من خیاطی دوست ندارم رفتم چون گفتم اگه تجربی برم آخر باید بشینم خونه ولی پسر خالم نصیحتم کرد، حافظه ی خیلی خوبی دارم آخه خونوادم همشمون از مادر از پدر حتی خواهرام هم معلم هستند، آقای پدرام من 17 سالگی رفتم دانشگاه الان18 سالمه الان اگر بخوام پزشک بشم سنم خوبه ؟ باورم نمی شه از دانشگاه سوسنگرد که آمدم گفتن نداریم این رشته رو نداریم و خیاطی این رشته رو نمی تونه بگیره ببخشید اگه می شه جوابم بدین اگرم ندادین اشکال نداره
  • فاطمه 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فاطمه عزیز از سوسنگرد

در وحله ی اول پرسیدن عیب نیست، ندانستن عیب است هم استانی عزیز
و هیچ دلیلی برای خندیدن نیست به کسی که هدفی داره و میخواد در مسیرش قرار بگیره.

اگر بخواین چنین تغییری در زندگی بدین بدونین که مسیر پر فراز و نشیبی رو پیش رو خواهید داشت.
ولی از نظر سن هیچ مشکلی نیست.

کافیه با یک روند مناسب، با داشتن برنامه ریزی و منابع آموزشی و کتاب های مناسب شروع به درس خوندن بکنین
در وحله ی اول باید دیپلم تجربی رو بگیرین و در کنارش برای کنکور هم بخونین که ان شالله با تلاش خودتون و به امید خدا در رشته پزشکی هم در دانشگاه بتونین تحصیل کنین و در ادامه تخصص مغز و اعصاب که علاقه دارین رو هم تخصص بگیرین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی و تصاحب رشته پزشکی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*