تبدیل دیپلم فنی به دیپلم تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام وقت بخیر، ببخشید من لیسانس الکترونیک دارم و میخوام دیپلم فنی هنرستانم رو تبدیل به دیپلم تجربی کنم و در دانشگاه های خارج از کشور پزشکی بخونم برای گرفتن دیپلم تجربی باید تمام دروس دوم و سوم و پیش دانشگاهی رو دوباره امتحان بدم؟
  • سارا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سارا جان

میبایست دروس اختصاصی رشته تجربی در این سال ها را پاس کنین.

در واقع شما میبایست به آموزش و پروش منطقه تون مراجعه کنین، لیست دروسی که باید پاس کنین رو در اختیارتون میذارن و می تونین از طریق یکی از مدارس نزدیکتون که امتحانات بزرگسالان رو برگزار میکنه اقدام کنین برای گذراندن امتحانات و نهایتا بعد از پاس کردن دروس مدرکتون رو اخذ کنین.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی وعلی الخصوص منابع آموزشی برای یادگیری دروس به صورت خودخوان در منزل و در کمترین زمان بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*