تبدیل دیپلم سهمیه منطقه1 به منطقه3

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام استاد 2 سوال دارم : من 42 ساله هستم. پارسال تجربی رتبه خوبی آوردم ولی درحده رشته دکترای شهرهای اصلی نبود، امسال هم مجدد دارم می خونم. کدوم رشته باشرایط من مناسبه و دوم اینکه دیپلم منطقه 1 رو چطور به منطقه 3 تبدیل کنم…باسپاس فراوان
  • علی 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام علی جان

در مورد سوال دوم، تقریبا چنین چیزی امکان نداره و دیپلم هر فرد بر اساس سنوات محل تحصیلش در دوران سه ساله ی دبیرستان تعیین میشه و اگر حتی یک سال هم در منطقه ی مرفح تر بوده باشید، اوون منطقه به عنوان سهمیه ی سوابق تحصیلی شما محاسبه میشه، پس خیلی دنبال چنین چیزی از راه های قانونی موجود نباشید.

در مورد سوال اول، باید موارد مختلفی بررسی بشه، و فقط صرفا از روی عدد سن شناسنامه ای نمیشه نظری در مورد رشته داد و حتما نیازمند آزمودن شخصیت حدالامکان با آزمون مایرز بریگز که در سایت هست و یک جلسه مشاوره ای می باشد.
لینک آزمون رو براتون میذارم که میتونین بزنین و نتیجه رو بگیرین .و اگر دوست داشتین برای جلسه ی مشاوره به صورت حضوری یا تلفنی در خدمت خواهم بود.

تست شخصیت مایرز بریگز (MBTI)

به امید موفقیت روز افزون

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*