تاثیر معدل دیپلم ریاضی و فیزیک برای کنکور تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام خدمت دکتر پدرام سوال در زمینه کنکور داشتم با دیپلم ریاضی و فیزیک میخواهم در کنکور تجربی ۹۹شرکت کنم،تاثیر معدل و اینکه من دبیر فیزیک هستم،رو اگر در نظر بگیریم،چه مشکلاتی پیش رو هست و میشه به رشته دندان پزشکی یا داروسازی رسید؟(ایا معلمانی بوده اند که موفق شده و در دانشگاه سراسری درس بخوانند ؟)
  • ابوالفضل 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام ابولفضل عزیز.

طرح تاثیر معدل برای نتیجه کنکور در حال اجراست ولی این طرح به صورت جامع مشمول همه نمیشود و در واقع تاثیر مثبت و به صورت کمک کننده و افزایشی میباشد و نه به صورت مستقیم که تاثیر کاهش بگذارد.

بله. چرا نشه برسیم، به هر رشته ای که بخواهید و برای اون تلاش کنین می تونین برسین، کافیه با روش و سیستم صحیح در مسیر حرکت کنین.

من مستقیم با دوستی با این شرایط کار نکردم ولی از نظر قانونی و عملیاتی مشکل خاصی نیست اگر بحث های تعهدیتون رو هموار کرده باشین.

موفق باشید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*