تابستان و تعداد منابع

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
سلام خسته نباشید کنکوری ۹۸ هستم و رتبه ی زیر پانصد هدفم هست دو تا سوال دارم اول اینکه مسافرت یا مهمونی رفتن در تابستان سال کنکور برای کسی که حتما رتبه زیر پانصد میخواهد مجاز هست؟مثلا یک هفته کلا درس نخونه خیلی ضربه میزنه؟ یا تفریح هم نیاز هست؟ دوم اینکه اگر کسی فرضا برای شیمی و فیزیک دهم و یازدهم تا آخر تابستان کتابهای خیلی سبز رو کامل خونده باشه بنظرتون برای مهر و موقع آزمونها این شخص بره بهتره دوباره کتابای جدید و قطور میکرو رو بگیره و تستاشو بزنه یا تستهای علامتدار کرده ی خودش رو چنبار دوره کنه بهتره؟
  • کنکوری 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام دوست عزیزم
ان شالله که به هدفی که گذاشتی پایبند باشی و خیلی محکم در مسیرت قدم برداری.

اول اینکه رتبه زیر ۵۰۰ با مهمونی و مسافرت از دست نمیره یا با نرفتن و نداشتنشون به دست نمیاد / و مسلما زندگی سالم و متعادل برای هر انسانی نیازه و یک کنکوری در وحله ی اول یک انسان هست که ابعاد مختلف زندگی و نیاز ها رو داره و نباید هیچکدوم رو از دست بده و البته مسلماٌ در دوران کنکور مثل هر اتفاق مهم دیگه‌ی زندگی تمرکز فرد به سمت اوون موضوع خاص میره و میبایست جهت‌دهی فعالیت‌هاش با تمرکز بر کنکور باشه و… ولی این بحث اصلاٌ معادل با حذف کامل تفریحات نیست.

در جواب سوال دوم باید بگم این فرد نیاز داره به روش‌مندی در مطالعه و مطالعه منسجم براساس یک الگوی صحیح و با برنامه‌ریزی پایدار/ اینکه مرور ها به چه صورت باشه، سبک مطالعه چطور باشه، روش‌های صحیح مطالعاتی و الگوی صحیح مرور رو داشته باشه خیلی مهم هست و در کنارش بحث استفاده از کتب مختلف و…
پیشنهاد میدم اگر امکانش رو دارین از خدمات یک مشاور حرفه ای استفاده کنین تا بتونین مطمئن تر مسیرتون رو طی کنین

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*