چه برنامه درسی برای تابستان امسال داشته باشم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
کلاس نهم تجربی را امسال تمام کردم برای تابستان برنامه درسی میخوام چه درسها و چه فعالیتهای بهتر است در تابستان داشته باشم
  • مبینا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مبینا جان

اگر شما سال نهم رو با موفقیت پشت سر گذاشتید و قصد تحصیل برای سال بعد در رشته تجربی رو دارین.

مسلما باید برنامه ی ترکیبی از همه ی دروس برای آمادگی دهم داشته باشین و در این برنامه خیلی سبک و آرام دروس سال دهم رشته تجربی رو مطالعه کنین.
دوستانی که قصد حرفه ای درس خوندن رو دارن، برای دروس اصلی از منابع آموزشی مثل ریاضی و فیزیک و زیست هم استفاده میکنن تا با آموزش آرام ، مرحله ای و مناسب به قدرت و تسلط لازم برسن و در طول دوره ی تحصیلی سال بعد بدون دغدغه و به راحتی مدرسه رو بگذرونن و از طرفی برای تست زنی کنکور هم آماده بشن.

برنامه مطالعاتی شما باید متناسب با شرایط زندگی و روحیات و توانایی های شما باشه و به صورت سینوسی سبک و سنگین بشه که فشاری به شما نیاره به صورتی که هم از تعطیلات تابستان برای استراحت و تفریح لذت ببرید و هم دروس مدنظر رو با حجم هدف گذاری شده بتونین بخونین.

اگر دوست دارین برنامه ای اختصاصی داشته باشین و یا منابع آموزشی مورد نیاز سال دهم تجربی رو تهیه کنین میتونین با کارشناسان مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی با قیمت و کیفیت مطلوب بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*