تحصیل بدون کنکور هوشبری یا دارو با پیش دانشگاهی تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من حدود 7 سال پیش مدرک پیش دانشگاهی گرفتم و به دلایلی کنکور ندادم الان بدون کنکور تو چه مقطعی باید ادامه تحصیل بدم آیا بدون کنکور هوشبری وجود داره یا داروغه لطفا کمک کنید کمی سردر گم هستم و نمیدونم چی بخونم و چکار کنم
  • صادقی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام دوست عزیزم

شما الان میتونین به راحتی در رشته های بدون کنکور و یا با کنکور در دانشگاه دوره های کارشناسی و … ادامه تحصیل بدین.

رشته های مطروحه ی شما یعنی دارو و هوشبری زیر مجموعه رشته تجربی و در دانشگاه سراسری و آزاد و پردیس های بین المل نیز با کنکور هستن و مستلزم کسب رتبه حد نصاب در آزمون کنکور هستن.

برای اینکه بتونین تصمیم درستی برای ادامه تحصیل و هویت اجتماعی، شغلی و تحصیلیتون داشته باشین پیشنهاد میدم از جلسات مشاوره راهبردی استفاده کنین تا به صورت منسجم در یک جلسه کارآمد ( حضوری و یا تلفنی ) به تشریح زوایای مختلف زندگیتون بپردازید و بتونیم به بهترین نتیجه برای شما برسیم و بهترین مسیر رو ادامه بدین.
میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*