اپلای برای دانشگاه های آلمان

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام. من لیسانس رشته شیلات هستم. می خواستم ببینم شما می دونید که برای اپلای دانشگاه های آلمان چه رشته ای می تونیم انتخاب کنیم که به این رشته نزدیک باشه. من تحقیق کردم اصلا رشته شیلات ندارند‌. شاید هم من پیدا نکردم. ممنون میشم اگر پاسخ بدین.
  • سحر 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سحر عزیز
سیستم آموزشی در کشور آلمان مختص خود و کمی متفاوت از دیگر کشورهای اروپایی یا کشورهای دنیا است
در آلمان سیستم آموزش رایگانی شبیه ایران وجود دارد که مختص افراد دارای تابعیت کشور آلمان هستش و البته تعهدات و روند خاصی رو دارا هست.
در مورد اتباع دیگر کشورها روند گرفت فاند یا اسکالرشیپ های تحصیلی بر اساس دارا بودن مدارک A1 و B1 و… (Goethe-Zertifikat B1) پذیرش دانشگاه و دارا بودن شرایط خاص دانشگاه ها انجام شدنی هستند.

ولی در مورد رشته شیلات و این که این رشته رو داشته باشن باید در سایت دانشگاه ها چک و بررسی کنین، هر دانشگاهی رشته هاش رو در سایتش داره و باید به دقت بررسی کنین و مخصوصا دانشگاه های شهرهای شمالی آلمان که بیشتر نزدیک ساحل و دریا رو هستن چک کنین، احتمال بیشتری برای یافتن رشته شیلات خواهید داشت.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*