اولویت دهی به دروس

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
سلام. خسته نباشید. من پایه یازدهم رشته ریاضی هستم ولی خب امسال می‌خوام تغییر رشته به هنر بدم و کنکور هنر بدم. اول از همه اینکه اطلاعات کافی راجع به نحوه ی تغییر رشته و تکلیف دیپلم ریاضی و این ها ندارم. و همین باعث شده تا خیلی سردرگم بشم. من فرزانگان یک تهران درس می‌خونم و دیپلم اینجا برام مهمه. از طرفی با توجه به دروس اختصاصی رشته ریاضی، می‌دونم نمی‌تونم امسال رو هم اینجا بخونم و از طرفی بی فایده می‌دونمش چون بهرحال می‌خوام رشته هنری بخونم و ازین بابت مطمئن‌م. در ثانی مشکل بزرگم اولویت دهی به درس ها و برنامه ریزی‌ه. الان نمی‌دونم باید دروس اختصاصی‌م رو برای امتحانات خرداد بخونم یا دروس عمومی‌م رو برای کنکور هنر جمع بندی کنم یا درس هایی مثل خلاقیت موسیقی و نمایشی رو که سخت تر هستن مطالعه کنم. (این رو بگم که وضعیت دروس اختصاصی رشته ریاضی‌م مثل حسابان و هندسه اصلا خوب نیست) و واقعا احساس نیاز شدید به یک مشاور خوب رو می‌کنم. ممنون می‌شم اگر راهنمایی‌م کنید.
  • ستاره 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

سلام ستاره ی عزیز
امیدوارم که به زودی به آرامش و نظم ذهنی برسی و اموراتت رو بتونی به بهترین شکل مدیریت کنی .
در وحله ی اول به شما پیشنهاد میدم حتما یک جلسه ی راهبردی ( تلفنی یا حضوری ) در خدمت باشم، تا ذهنت رو به صورت کامل از دغدغه های بیهوده خالی و مفاهیم درست منظم کنیم که بتونی هر چه زودتر با نظم صحیح و منسجم به مسیرت ادمه بدی .
ولی کمکی که اینجا می تونم داشته باشم اینه که اولین چیزی که ضربه زننده هست، بی برنامگی و عدم داشتن الویت هاست.
اگر به هر دلیلی نمی تونی جلسه مشاوره داشته باشی، حتما قبل از شروع کار الویت و زمانبندی و بعدا بر اساس اوون عمل کن که مفید از وقتت استفاده کنی.این که میگی مشکل بزرگت الویت بندی هستش خوب یک سری قوانین و الگو برای هر کس بر اساس توان مطالعاتی، پایه و هدف تعریف میشه که این الویت بندی تابع اوون هستش.
متاسفانه من بدون داشتن اطلاعات از شما نمی تونم راهنمایی خاصی داشته باشم و مسیری تعیین کنم …

مطمئنا اگر به کنکور امسال خیلی امیدوارانه نگاه نمی کنیم، امتحانات خرداد در الویت هستن ولی اگر کسی برای کنکورش تلاش جدی داره، حتی می تونه بعضی از امتحانات رو نده و شهریور پاس کنه که باز اینها برمیگرده به استراتژی، سیاست ها و اهداف شما…

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*