انتخاب کنکور نظام جدید یا قدیم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
باسلام . من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی هستم و در کنکور تجربی 97 شرکت کردم. تسلطم به دروس بد نبود ولی با کمبود زمان مواجه شدم و بالطبع نتیجهء دلخواه را حاصل نخواهم کرد. سوالم از جناب دکتر پدرام عزیز این است که برای تلاش مجدد در سال 98 ، آیا ارجح نیست که در کنکور نظام جدید شرکت کنم؟ با توجه به تغییرات خیلی اندک در محتوای دروس و حتی سبک تر شدن اونها ، و احتمال اینکه مثل تغییر نظام آموزشی سال 77، سوالات کنور برای نظام جدیدی ها کمی سبکتر و روان تر طراحی بشه و حدس می زنم برای نظام قدیمی ها روند پیچیدگی های سه چهار سال اخیر تکرار بشه ، آیا به نظرتون این تصمیم عاقلانه تر نیست که سریعاً روی سیستم جدید سویچ کنم؟ فقط باید کتاب های جدید را خریداری و بر اساس اونها مطالعه کنم؟
  • سعیدی 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام جناب سعیدی عزیز

خیر . مسلما با سیستم نظام قدیم کار کنین بهتر هستش، به تعبیر خودتون تسلط نسبی هم بر روی درس ها دارین و میتونین برای سال آینده با تاش صحیح نتیجه هم بگیرین،

گمانه زنی های مختلف هم میکنن برای نحوه ی ارائه سوالات ولی بدونین که هیچ کدوم محتوی و زیر ساخت و ادله ی کافی نداره….. پس به جای درگیر شدن با حواشی، با برنامه ریزی منسجم و تلاش صحیح خودتون رو به هدفتون نزدیک کنین و سعی کنین از زمانتون استفاده کنین با منابع آموزشی و تست زنی مناسب قدم به قدم در مسیر هدف حرکت کنین ….

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*