انتخاب منابع و نوع آزمون برای کنکور۹۹

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
باسلام و تشکراز راهنمایی های شما. من فارغ التحصیل نظام قدیم هستم و قصد شرکت درکنکور۹۹رادارم. باتوجه به اینکه به نوع ازمون ازنظر قدیم یاجدید بودن خیلی نمیشه اعتمادکرد. ازنظر شما مطالعه ی کتب درسی را ازکدام کتابها شروع کنم که تغییرات کمتری داشته درنظام جدید ؟ ودر آخر به کدام بپردازم؟ تا زحمتم کمتر به هدر رود،چون متاهل ودارای فرزندمیباشم.
  • حسینی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام خانم یا آقای حسینی عزیز

با توجه به جمیع جهات، بنده پیشنهاد استفاده از منابع نظام قدیم رو برای شما دارم، که میتونم در قالب تماس تلفنی توضیحات بیشتر رو بدم خدمتتون

در مورد شروع از کدام کتابه ا، پیشنهاد میدم با یک برنامه ریزی اصولی و در قالب صحیح و به صورت ترکیبی کتاب ها رو شروع کنین و این بحث خیلی ملاک انتخاب کتاب و قالب برنامه مطالعاتی و تست زنی شما نباشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*