انتخاب رشته ارشد مشاوره از کارشناسی تعاون

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام ببخشید می‌خوام بدونم من که کارشناسی تعاون و رفاه اجتماعی دارم آیا میتونم برای ارشد مشاوره مدرسه بخونم ؟و توی مدارس به راحتی برام کار پیدا میشه با ارشد مدرسه؟و این که اگر دکتری مشاوره خانواده بخونم میتونم مشاور خانواده بشم و براحتی کار پیدا کنم؟و اینکه با مرتبط نبودن این سه رشته آیا برای کار پاینده به مشکل نمیخورم
  • فائزه 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فائزه جان

بله . میتونین . البته از این نظر که قبولی در کنکورش براتون سخت خواهد بود و در طول دوره تحصیل ارشد هم احتمالا با اذیت های مختلفی روبرو خواهید شد ( چون بک گراندی ندارین ) شکی نیست، ولی از حیث قانونی میتونین در این رشته قبول بشین و تحصیل کنین.

اینکه تووی مداری براتون کار پیدا بشه به میزان روابط عمومی، تلاش، دانش، تجربه و عملکردتون هستش و هیچ ربطی به داشتن این مدرک نداره.

واگر دکتری مشاوره خانواد بخونین میتونین مشاوره خانواد هم بشین و مجدد داشتن شغل و مخاطب و مراجع در این حوزه هم به تلاش، دانش، تجربه و عملکردتون برمیگرده.

چرا مسلما مرتبط نبودن مقاطع دانشگاهی هم از نظری علمی – تخصصی برای شما چالش ایجاد خواهد کرد و شما در از هم مسلکان شغلیتون فاصله دار خواهد کرد و البته در مورد اخذ مجوز از نظام میتونین پیگیری های بیشتر رو از نظام روانشناسی و مشاوره کشور داشته باشین

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*