انتخاب رشته ارشد برای کارشناسی ژنتیک

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام وقتتون بخیر من دانشجو سال۳ ژنتیک هستم با علاقه وارد این رشته شدم ولی الان زیاد مطمئن نیستم که چی میخواهم و برای ارشد چه رشته ای شرکت کنم و از کجا شروع کنم می شود راهنماییم کنید..
  • ملیکا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام ملیکا جان

رشته ژنتیک از جمله رشته های تحقیقاتی بسیار خوب و پر کار در کشورهای پیشرفته و جهان اول دنیاست و سرمایه گذاری های بسیار زیادی در این حوزه میشود و برخلاف وضعیتش در کشور ما رونق بسیار خوبی دارد.

رشته های مستقیمی که شما میتوانید در زیرگروه ژنتیک و سلولی مولکولی انتخاب کنین از این قرار هستند:

زیست شناسی – علوم سلولی مولکولی
ریز زیست فناوری (نانوبیوتکنولوژی)
زیست شناسی – میکروبیولوژی
زیست شناسی – بیوشیمی
زیست فناوری دریا
زیست شناسی – بیوفیزیک
زیست فناوری گرایش میکروبی
زیست فناوری گرایش صنعت و محیط زیست

و اگر بخواهیم انتخاب رشته و یا تغییر رشته صحیح داشته باشین، میبایست ابعاد مختلف زندگی و کار و توانایی و علایق و شخصیت و… بررسی بشه و در کنارش تیپ شخصیتیتون و رشته های مناسب تیپ شما مشخص بشه… بخشیش هم به اهداف و برنامه ها و دلایل شما برای ادامه تحصیل برمیگرده…

پس بنده نه در یک، بلکه در چند جمله هم نمیتونم راهنمایی خاصی داشته باشم و نظر دادن بنده مستلزم داشتن جلسه ی مشاوره ای هستش دوست عزیزم
دوست داشتین برای تصمیم گیری راحت تر و انتخاب صحیح مسیر میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره راهبردی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*