امکان کنکور پرستاری وجود داره

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام. وقت بخیر سوالی داشتم. من رشته دبیرستانم انسانی هست. کارشناسی روانشناسی صنعتی کارشناسی ارشدم روانشناس بالینی الان میخوام پرستاری بخونم آیا امکانش هست کنکور شرکت کنم؟ امکان تطبیق واحد دارم؟ و الان 28 سالمه بعد از این 4 سال خوندن امکان پذیرش بیمارستان هست یا خیر؟ شرایط سنی وجود داره؟ و اینکه من قصد مهاجرت دارم با خوندن این رشته که بتونم برم آلمان، آیا مدرک دانشگاهی دولتی یا آزاد فرقی داره؟ ممنونم از پاسخگویی شما ؟
  • فاطمه 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فاطمه جان

بله . امکانش هست پرستاری بخونین.

واحدهای زیاد و خیلی خاصی برای تطبیق نیست ولی اوون تعداد واحدی که همگن باشه رو مسلما میشه تطبیق داد.

بله . پذیرش بیمارستان هم از نظر سنی محدودیتی نداره.

خیر برای مهاجرت کاری، مدرک دانشگاهی خیلی تاثیر خاصی در پذیرش نداره.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*