امکان حضور دوباره در دوره روزانه

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام. میبخشید من ورودی 92روزانه فیزیک هسته ای بودم انصراف دادم و دوسال یعد94دوباره کنکور ریاضی ک رشته دبیرستانم بود دادم اینبار مهندسی معدن باز هم روزانه قبول شدم متاسفانه بازهم انصراف دادم.. الان میخام سال99کنکور تجربی بدم هدفم پرستاری یا مامایی هست اما شنیدم چون دوبار روزانه قبول شدم دیگه نمیتونم روزانه بخونم درسته این یانه؟ الان من برای پرستاری چه راهی پیش رومه.. پرستاری مامایی شبانه هم دارن که بتونم بخونم؟ دانشگاه ازاد چی؟ لطفا راهنماییم کنین خیلی مهمه برام
  • راضیه 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام راضیه جان

بله . درست هستش ، دو بار انصراف از روزانه به منزله محرومیت از دوره های روزانه هستش

البته، قانونی هم بود که بر اساس سنوات میتونین سه بار انتخاب کنبن که میبایست از سازمان سنج پیگیری کنین صحت و سقم این مورد رو.

پرستاری و مامایی در دوره های ظرفیت مازاد در دانشگاه های سراسری ( معادل شبانه ) و همچنین دانشگاه های آزاد و پردیس های دانشگاه های سراسری نیز پذیرش داره و میتونین از اونها استفاده کنین که مسیر همگی هم از یک راه ( کنکور سراسری تجربی ) هستش.

البته
با توجه به انصراف های مکرر پیشنهاد میدم قبل از انتخاب مسیر جدید و شروع حرکت، جلسه ی مشاوره ای داشته باشین برای تثبیت انتخاب و مسیر صحیح که ان شالله مجدد منتج به انصراف نشه.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*