امكان استفاده مجدد از سهميه

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام. خسته نباشيد . بنده دانشجوي رشته پزشكي هستم و دانشگاه پرديس زاهدان درس ميخونم . سال ما سهميه ٥ درصد رزمندگان براي اولين بار در كنكور تاثير داده شد و همونطور كه ميدونيد همون سال تو قبولي ها تاثيري نداشت اما از سال بعدش كه كنكور ٩٧ ميشه تاثير بسيار بالايي روي قبولي ها گذاشت به صورتي كه افرادي كه رتبشون از بنده هزارتا هم بالاتر شده بود دانشگاه دولتي اوردند الان سوال بنده اينجاس كه اگه من كنكور ٩٨ كه اخرين كنكور نظام قديم است شركت كنم سهميه بنده تاثير داده ميشه يا خير. كمتر احتمالي وجود داره كه بتونم از سهميه رزمندگان استفاده كنم يا خير ؟ لطفا زود تر پاسخ بدين جناب دكتر باتشكر
  • صدرا سخاوت 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام دوست عزیزم

در وحله اول سهمیه 5درصد تاثیر داره ولی بر خلاف تصور شما در واقع تاثیر بسزا و چشمگیری نداره .
و در سال 97 به دلیل تغییر الگوی سهمیه بندی ها و اعمال سهمیه ها شما شاهد تغییرات عددی زیاد در رتبه ها بودین .
ولی در کل
سال 98 هم سهمیه ها اعمال میشه
و اگر واقعا توانش رو در خودتون میبینین، پیشنهاد میدم هر چه سریعتر شروع به مطالعه کنین و از شانستون برای کنکور 98 بهترین استفاده رو ببرین.
دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*