افت ازمون های ماهانه

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام آقای دکتر یازدهم تجربی هستم با وجود بالا بودن ساعت مطالعه ام اما در ازمون ها پیشرفتی ندارم، درصد و ضریبام خیلی پایینه یا سر جلسه اصلا حوصلم نمیرسه تست بزنم یا اینقدر خسته میشم که هیچ کاری نمیتونم بکنم تشریحی خیلی قوی هستم اما تست نه البته توی خونه گاهی تست میزنم و خوب میزنم چه کار باید انجام بدم؟؟؟؟
  • امیر حسین 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام امیرحسین عزیز

اتفاقا دقیقا همین دیروز جلسه ی داشتم با محوریت سوال مطروحه ی شما …

نمیتونم خیلی مشخص اینجا به جوابی برای شما اشاره کنم، چرا که حتما نیازمند بررسی روال عملکرد، چیدمان برنامه مطالعاتی، و عملکرد کلی شما هستش و بعد از اوون میشه نظر داد و به ریشه اشاره کرد …

ولی بدونین در کل، عدم پیشرفت در آزمون به چند حوضه کلی برمیگرده:

1. روش مطالعه غلط:
اگر روش مطالعه ی شما صحیح نباشه، مسلما نباید انتظار پیشرفت در آزمون ها رو داشته باشید و باید روش ها و عملکرد مطالعاتیتون صحیح باشه تا بتونین به نتیجه برسین.

2.عدم داشتن تمرکز در جلسه آزمون:
تمرکز از مهمترین عواملی هستش که در پاسخگویی به سوالات نقش داره، شما دنیای اطلاعات رو داشته باشین، ولی در جلسه ی آزمون تمرکز لازم رو نداشته باشید مسلما به مشکل بر میخورید و نمی تونین به خوبی از دانش خود در پاسخگویی به سوالات استفاده کنین.

3. استرس بالا در هنگام مطالعه ونداشتن تمرکز :
استرس هر چه بالاتر، یادگیری پایینتر، این یک مکانیزم ساده و اتفاق همیشگی هستش! هر زمان استرس شما در هنگام مطالعه بالا باشه و افکار مزاحم تمرکز شما رو بهم بریزن، نمیتونین امید داشته باشین که مطالب به خوبی در ذهن و خاطره شما سپره بشن و در واقع یادگیری به خوبی اتفاق نمی افته.

4.میزان علاقه به درس و رشته :
علاقه مهمترین و اصلیترین پارامتر پیشرفت اشت ! اگر به کار، مسیر و عملمان علاقه نداشته باشیم به هیچ عنوان نباید منتظر نتیجه باشیم…

این چند مورد رو بررسی کنین و اگر دوست داشتین بررسی صحیح و حرفه ای برای شما اتفاق بیافته، حتما در غالب جلسه مشاوره تلفنی و یا حضوری در خدمت خواهم بود تا بررسی بیشتر رو با هم داشته باشیم.

موفق باشید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*