اطلاعات در مورد رشته قلب و عروق

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من دانش اموز پایه یازدهم رشته تجربی هستم. من به علاقه زیادی به رشته قلب و عروق دارم اما نمیدونم چطور میتونم اطلاعاتی از این رشته کسب کنم . من نمیدونم چه مسیری را باید طی کنم و چه کارهایی باید انجام بدم و چه چیز هایی رو قراره من باهاشون رو به رو بشم . انگار یه جورایی سردرگم شدم از هدف ام دور شدم یا بهتره بگم بی انگیزه شده ام از شما میخوام که کمک ام کنید و منو راهنمایی کنید.
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سارا جان

در وهله اول پیشنهاد میدوم حتما یک جلسه هدف گذاری و انگیزشی داشته باشیم تا بتونیم خیلی بهتر بررسی کنیم جوانب مختلف موضوع رو.

برای رسیدن به رشته قلب و عروق میبایست در کنکور تجربی رشته پزشکی قبول بشنین و بخونین، مثل همه که میخونن و ۷سال هست زمان تحصیل و اخذ مدرک دکتری عمومی و بعد از اوون میتونین برای آزمون تخصص بخونین و در رشته قلب و عروق هم به صورت تخصصی تحصیل کنین به تمام خواسته هایی که داشتین برسین.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور تحربی و قبولی در رشته پزشکی برای مشاوره و برنامه‌ریزی و همراهی حرفه‌ای در خدمت هستیم

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*