استرس

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
سلام و سال نوتون مبارک من پارسال کنکور دادم وقبول نشدم گذاشتم ‌برای امسال و یه جورایی کم و بیش میخوندم اما نه از روی برنامه طوری ک انگار هیچی نخوندم حالام حدود سه ماه مونده تا کنکور دیه واقعن از استرسش خسته شدم روزی ۱۸ ساعت مطالعه دارم البته چن روزی هست ک با برنامه کانون جلو میرم اما استرسش واقعن نمیزاره درس بخونم اگه یه لطفی بکنید و کمکم کنید ممنون میشم رشتم تجربی هست و باید دارو قبول بشم ینی میشه توی سه ماه دارو قبول بشم ؟
  • علوی 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام آقا یا خانم علوی عزیز

سال نوی شما هم مبارک و زیبا

استرس، ترسی هست با عامل ناشناخته و یا ناموجود و‌برای برطرف کردنش نیاز داریم که تبدیلش کنیم به ترس واقعی و عوامل ترس رو از بین ببریم و مادامی که این کار درست و صحیح انجام نشه، استرس از بین نمیره

پیشنهاد میدم یک جلسه راهبردی هماهنگ کنین در خدمت باشم، کامل وضعیتتون رو بررسی کنیم و از هر نظر استرس منفی رو کاهش بدیم و ادامه راه رو محکم و استوار بریم.

در مورد این که در این سه ماه میشه دارو قبول شد، اگر حال حاضر در حد زیر ۱۰-۱۵ درصد تووی هر درس باشین، خیر
ولی اگر درصد متفاوت و بالاتری در دروس دارین، بله میشه

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*