از کاردانی پیوسته معماری به شاخه پیراپزشکی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
سلام خسته نباشید من ترم آخر کاردانی پیوسته نقشه کشی معماری هستم و به دلیل اینکه نمیدونم چرا این رشته خورد تو ذوقم و دوسش ندارم میخوام تکنولوژی اتاق عمل یا بیهوشی یا دامپزشکی بخونم میشه برای کارشناسی کنکور این رشته هارو بدم؟ کارشناسیش2 ساله یا 4 سال؟ اگه بشه که تغییرش بدم به این رشته ها روزی چقدر درس بخونم برا کنکورش؟ ممنون میشم کمکم کنید
  • هانیه 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام هانیه جان

کارشناسی هستن و 4 ساله البته این رشته ها 2ساله هم دارن که البته برای قبولی همه باید کنکور سراسری رو شرکت کنین و بتونین رتبه لازم قبولی رو بیارین.

تغییر رشته نمی تونین بدین.

میبایست تمام کنین، مدرک کاردانیتون رو بگیرین و بعدش برای کنکور تجربی بخونین که بتونین از طریق اوون این رشته ها رو انتخاب کنین.

به استناد دفترچه ثبت نام کنکور سراسری
شما در صورت داشتن مدرک کاردانی ( که شما دارین میگیرن )
و یا داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظری در هر رشته ای
می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری که علاقمند باشین از جمله تجربی رو آزمون بدین.

پس بعد از گرفتن مدرک کاردانی تنها میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه و ساعات مطالعاتیتون هر چه بیشتر بهتر و بر اساس تواناییهاتون تنظیم میشه

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*