ادامه تحصیل رشته تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من چهار سال پیش کلاس دوم دبیرستان رشته تجربی را کامل خواندم و ترک تحصیل کردم الان دوباره میخواهم ادامه دهم ,متولد 79هستم و دبستان را پنج سال و راهنمایی راسه سال و دبیرستان را دوسال خوانده ام, اکنون برای ادامه تحصیل چکار کنم, ب چ مدرسه ای مراجعه کنم روزانه یا بزرگسالان یا راه دیگری هست ؟باتشکر
  • ساجده یاراحمدی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام ساجده جان

به آموزش و پرورش منطقه مراجعه و اقدام کنین برای تکیل دبیرستان و اخذ مدرک دیپلم، بدونین که واحدهای درسی مربوطه رو به صورت غیر حضوری ( فقط برای امتحانات سر جلسه میرین) در مدارس بزرگسالان خواهید گذروند.

و در وحله ی دوم میتونین با مطالعه موازی درس ها به صورت تستی ( تکنیکی در کنار تشریحی ) و تمرین تست زنی با منابع آموزشی و تست زنی مناسب خودتون رو هم برای کنکور آماده کنین.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*